Legamaster Magic-Chart Notes flipover, 7-159000-A4, 200 x 300 mm, 25 stuks
Artikelnummer:
165354
Klik op de afbeelding voor een grotere weergave
Uw voordelen
per st.
SW81-5010
excl. btw, excl. handlingkosten
Algemene voorwaarden
Algemene voorwaarden
Selecteer er een
Afmetingen: L x B (mm): 300 x 200 mm
300 x 200 mm 1200 x 900 mm 900 x 1200 mm-
Deze uitvoering is tijdelijk niet beschikbaar
Gelieve een volledige selectie te maken
Deze uitvoering is momenteel niet beschikbaar
Levertijd: Binnen 1-2 werkdagen bij u
- Aankoop op factuur mogelijk
- Veilige en snelle betaling
- Meer dan 50 jaar ervaring
Andere klanten kochten ook
Varianten
Overzicht van de mogelijke artikelvarianten. Voor meer informatie klikt u op de betreffende variant.
| Artikelen | Prijs | ||